Pomáháme hafanům

Co je to HAFANS?

Bylo nebylo, v jednom upršeném listopadovém dnu se zrodil nápad vytvořit HAFANS. Hana, zakladatelka projektu, tehdy ještě nevěděla, že ho bude nazývat HAFANS. Vymýšlení názvu byl zdlouhavý proces, ale to patří do jiného povídání…

Důležité pro Hanu bylo, aby její projekt měl vyšší smysl – pomáhat potřebným pejskům u nás v Česku. Spolu s přítelem a kamarády dali všichni hlavy dohromady a HAFANS bylo na světě!

V HAFANS jsme si zadali jednoduchý a přitom velmi složitý úkol – chceme vytvořit komunitu hafanoušků! Chceme sdružit všechny hafanoušky, kteří budou psími nadšenci podobně jako Hana a budou nošením šátku na svém hafanovi vyjadřovat podporu psům z útulku, kteří zatím neměli štěstí poznat svého páníčka.

20 % ze zisku z každého šátku totiž věnujeme spolupracujícím útulkům a v budoucnu máme s pejsky v útulku ještě větší plány! Sledujte nás na sociálních sítích a brzy pochopíte jaké.

Facebook / Instagram

A co je na našich šátcích tak unikátního? Šátky HAFANS jsou z měkkoučkého, ňachtavého materiálu, ušité do dokonalosti zlatýma českýma ručičkama. Ozdobené jsou nerezovým štítkem a dají se nosit z obou stran! Záleží, jakou máte zrovna Vy nebo Váš hafan náladu. Pokud si nejste jistí, jaký vzor vybrat (nedivíme se Vám, víme, že všechny jsou boží a nestydíme se být na to hrdí! 🙂 ), zkuste si projít náš rozřazovací kvíz.

Takže… HAFANOUŠCI VŠECH ZEMÍ, SPOJTE SE! Pojďme spolu zahájit módní hafrevoluci.

Uvázáním hafanoušského šátku Vašemu pejskovi symbolizujete, že máte dobré srdce a pomáháte potřebným hafanům. Jste nejlepší.

V košíku nejsou žádné produkty