Co je to HAFANS?

HAFANS je mladá česká značka vyrábějící stylové šátky pro psy a také základna pro všechny české hafanoušky, kterým není lhostejný život pejsků v útulcích. V HAFANS podporují tyto psy tím, že část zisku darují spolupracujícím útulkům na koupi toho, co je zrovna potřeba. Čím jsou jejich šátky výjimečné? To poznáte hned, jakmile si některý z nich vezmete do rukou! Každý šátek byl vytvořen zlatýma českýma ručičkama, a to z kvalitního bavlněného a měkkého materiálu. Ať už je Váš hafan žravec, pometlo anebo roztomilá princezna, v HAFANS mají připraveny šátky symbolizující všechny psí charaktery.

 

Jak to všechno vzniklo?

Za vším je touha jedné zlínské Pražačky Hanky mít svůj vlastní projekt, prostřednictvím kterého by byla nablízku psům. Podobný koncept, jako je HAFANS okoukala v zahraničí. Rozhodla se něco podobného přenést do českého prostředí a doplnit vše o přidanou hodnotu v podobě systematické pomoci psům v útulcích tak, aby jí vše dávalo smysl! Do projektu postupně zatáhla snad všechny své přátele a rodinu. A právě díky nim všem vzniklo HAFANS. Jedním slovem – srdcovka  .

 

Kdo je Hanka?

To jsem přece já! Jsem mladá vystudovaná právnička, co na čas (nebo možná napořád) pověsila paragrafy na hřebík a začala se věnovat svým projektům. Prvním z nich je právě HAFANS. Záleží mi na každém detailu a z toho důvodu jsem se snažila celý projekt vypilovat do dokonalosti. Doufám, že se Vám líbí.

 

Chcete se na něco zeptat?

Napište nám na [email protected]

Pokud se Vám HAFANS líbí, dejte nám like na Facebooku anebo nás sledujte na Instagramu.

V košíku nejsou žádné produkty